Home
Agjensioni
Relacionet ne Kosove
Check in Airoport
Kontakt
Fotografit
Libri Vizitoreve
Informohu
Titel der neuen Seite
</font
"Mendi-Tours" mendi_tours@hotmail.com Mendi-Tours Falenderon te gjith Klientet dhe Vizitoret, ketu mund tena shkruani komentet e juaja qe ne te jemi sa me afer me juve dhe te bejm gjdo gje qe esht e mundur qe ju te jeni te knaqur me ne..

Ihr Name:
Ihre E-Mail-Adresse:
Ihre Homepage:
Ihre Bewertung dieser Webseite:
Ihre Nachricht:

<-Zurück

 1  2 Weiter -> 
Name:-
Homepage:-
Bewertung:1
Zeit:03.01.2018 um 20:22 (UTC)
Nachricht:Kur udhtoni Prishtin-Rahovec-Prizren ?

Name:Toni
Homepage:-
Bewertung:1
Zeit:12.01.2015 um 10:13 (UTC)
Nachricht:Pershendetje Mendi!!
Me vjen mirë qe keni bere një website te internetiti, ju pershendes dhe ju uroj sukses ne lidhjet e juaja te rregullta. Veq vazdhoni qeshtu se jeni me te miret ne Regjion. Ju uroj udhetim te mbarë dhe te Kendshem..

Name:cimi
Homepage:-
Bewertung:1
Zeit:12.06.2012 um 05:32 (UTC)
Nachricht:jeni mat miret

Name:Artan Makshana
E-Mail:artan_1988hotmail.com
Homepage:-
Bewertung:1
Zeit:22.07.2011 um 12:31 (UTC)
Nachricht:Jeni me te miret.

Name:Denniii
Homepage:-
Bewertung:1
Zeit:15.10.2010 um 16:26 (UTC)
Nachricht:tung tung pershendet Dennnii

Name:-
Homepage:-
Bewertung:1
Zeit:05.10.2010 um 08:22 (UTC)
Nachricht:

Name:Liridon Gashi
Homepage:-
Bewertung:1
Zeit:12.07.2010 um 21:11 (UTC)
Nachricht:pershendetje mendi

Name:Fatoni
E-Mail:fatonnii_007hotmail.com
Homepage:-
Bewertung:1
Zeit:14.06.2010 um 13:13 (UTC)
Nachricht:heyyyyyyyy Mendi urime per webin fantazi e paske bo edhe per linjen e qe kishti lshu super ish tung tunggggg

Name:Arlinda Berisha
Homepage:-
Bewertung:1
Zeit:10.06.2010 um 14:47 (UTC)
Nachricht:Pershendetje Mendi me vjen mire qe keni be ket faqe te internetiti,

Name:Krzysztof 
Homepage:http://www.arkadiaspzoo.pl.tl
Bewertung:1
Zeit:05.06.2010 um 09:51 (UTC)
Nachricht:Greetings from Poland. I invite for looking at my website.


=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=